7 жовтня 2023 19:28

"Фулхем" вдома переміг "Шеффілд Юнайтед"

Результат матчу на Крейвен Коттедж особливо не здивував. Шеффілд є безнадійним аутсайдером АПЛ, пропускаючи голи пачками й маючи в активі лишень одне очко. Більш цікавим фактом стала тривалість поєдинку – у першому таймі переграли 16 хвилин, а в другому додали ще дев'ять.

Такі шалені цифри пов'язані не тільки з новими рекомендаціями, а і з шокуючою травмою Башема. Захисник Шеффілда на 23-й хвилині зламав ногу, внаслідок чого довелося призупинити гру на 13 хвилин.

А по грі все сталося так, як і мало статись. Шеффілд відстояв у "автобусі" перший тайм, однак в другому пропустив тричі – від Де Кордови-Ріда на 53-й, від Керні на 71-й (записали як автогол голкіпера) та від Вілліана у компенсований час. Навіть гол "блейдс", проведений на 68-й хвилині, забили лондонці у власні ворота (автогол в актив Робінсона). 3:1.

Фулхем – Шеффілд Юнайтед – 3:1

Голи: Де Кордова-Рід, 53, Федерінгем, 76 (автогол), Вілліан, 90+2 – Робінсон, 68 (автогол).