25 вересня 2023 09:30

Віктор Осімхен посварився з головним тренером після заміни у матчі з "Болоньєю"

У матчі 5-го туру Серії А "Наполі" зіграв унічию з "Болоньєю" (0:0). На 73-й хвилині Віктор Осімхен не реалізував пенальті. На 86-й хвилині замість нього на поле вийшов Джованні Сімеоне.

Як повідомляє Football Italia, Осімхен виглядав роздратованим, залишаючи поле. Після заміни форвард посперечався з головним тренером "Наполі" Руді Гарсією і запитав, чому він не переключився на гру з двома нападниками - на думку Осімхена, це дало б змогу неаполітанцям домогтися перемоги.

Крім того, зазначається, що вболівальники "Наполі" також були незадоволені замінами наприкінці матчу. Після гри Руді Гарсія заявив, що обговорив з Осімхеном ситуацію, що виникла.

"Навіть найвидатніші гравці в історії футболу не забивають із пенальті. Що стосується заміни - ми говорили про це, але те, що я кажу своїм гравцям, залишається в роздягальні", - сказав головний тренер "Наполі".