24 вересня 2023 22:02

"Бенфіка" з допомогою Трубіна перемогла "Портімоненсе": українець знову пропустив, але відбив пенальті

Бенфіка здобула перемогу над Портімоненнсе в поєдинку шостого туру чемпіонату Португалії. Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

Бенфіка до перерви забезпечила собі комфортну перевагу завдяки двом голам на старті поєдинку у виконанні Ба та Муса.

Комфортний рахунок зіграв з лісабонським грандом злий жарт, коли на початку другої 45-хвилинки Варела відквитав один гол, а вже за декілька хвилин Портімоненсе заробили право на пенальті, з яким чудово впорався Трубін.

На 66-й хвилині Нерес повернув Бенфіці комфортну перевагу у два голи. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Рогера Шмідта з рахунком 3:1.