3 вересня 2023 08:48

Знущання чи непрозорий натяк? Коноплянка вдруге поспіль провів матч "ЧФР Клуж" в запасі

У суботу, другого вересня, ЧФР Клуж на виїзді зіграв матч восьмого туру чемпіонату Румунії проти Волунтарі. Поєдинок закінчився перемогою команди Андреа Мандорліні із рахунком 4:1.

Нагадаємо, що у складі ЧФР виступає український вінгер Євген Коноплянка, який так і не вийшов на поле у цій грі. Це вже другий поспіль матч, коли Євген залишається на лаві запасних. Всього у нинішньому сезоні він зіграв 19 хвилин у двох поєдинках.

Матч розпочався не дуже вдало для Клужа – на 27-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки голу Іона Думітера.

Проте вже наприкінці першого тайму команда Мандорліні вийшла уперед завдяки голам Філіпа Отеле на 42-й хвилині та Карло Мухара на 46-й.

Той же Мухар вже на 57-й хвилині відзначився ще раз. У самій кінцівці гри Лука Юрічіч забив ще один м'яч та встановив фінальний рахунок – 4:1.

У наступному матчі Клуж зіграє проти Сепсі. Це буде відкладена гра п'ятого туру румунської Суперліги і вона пройде десятого вересня.

Наразі ЧФР посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату, маючи 16 очок після семи поєдинків.

Коноплянка перейшов до румунського гранду влітку 2023 року. Його контракт розрахований до 2024 року.

Попереднім клубом Євгена була польська Краковія. Ще раніше українець грав за Дніпро, Севілью, Шальке та Шахтар.