22 серпня 2023 08:44

Коноплянка зіграв другий матч за "ЧФР Клуж": український хавбек взяв участь у результативному дербі

Український півзахисник ЧФР Клуж Євген Коноплянка вийшов на заміну наприкінці виїзного матчу шостого туру чемпіонату Румунії проти Університаті Клуж (4:3).

Євген Коноплянка вийшов на заміну у складі ЧФР Клуж замість конголезького хавбека Дюреля Авуну на 86-й хвилині виїзного поєдинку шостого туру чемпіонату Румунії проти Університаті Клуж, який відбувся 21 серпня (4:3).

Команда українця пропустила два м'ячі на 38-й хвилині, але змогла переламати хід матчу. Нігерійський форвард ЧФР Клуж Філіп Отеле відіграв один м'яч у компенсований до першого тайму час.

Після перерви гості вийшли вперед завдяки голам Авуну та албанського захисника Арлінда Айєті, але господарі зрівняли рахунок – відзначився Дан Ністор, який реалізував пенальті.

Переможний м'яч на 82-й хвилині забив іспанський форвард ЧФР Клуж Хефте.

33-річний Коноплянка перейшов до румунського клубу влітку у статусі вільного агента, зіграв два поєдинки, але не відзначився результативними діями.

ЧФР Клуж провів п'ять матчів, набрав десять очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Румунії.