13 серпня 2023 14:14

Коноплянка провів другий матч за "Клуж": українець вийшов на заміну – його команда зробила переможний камбек

Румунський клуб ЧФР Клуж, за який виступає вінгер збірної України Євген Коноплянка обіграв Херманнштадт. Команда українця поступалася 0:2 у першому таймі.

У неділю, 13 серпня, пройшов товариський матч між румунськими ЧФР Клуж та Херманнштадтом, який закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

У складі ЧФР у другому таймі на заміну вийшов колишній футболіст Дніпра та Шахтаря Євген Коноплянка, однак результативними діями українцю відзначитися не вдалося.

Вже к 16-й хвилині Клуж поступався із рахунком 0:2, однак змогли відігратися завдяки голам на 22-й, 57-й та 91-й хвилинах.

Цей матч став другим за нову команду для Коноплянки. Раніше він дебютував проти турецької Адани Демірспор у відборі до Ліги конференцій, проте ЧФР поступився (1:2) та вилетів.

У чемпіонаті Румунії команда українця йде п'ятою після чотирьох турів, маючи в своєму активі сім очок.

Наступний матч ЧФР проведе 21 серпня на виїзді проти Універсітаті КЛУЖ. Початок о 21:30.

Востаннє Клуж ставав чемпіоном Румунії в сезоні 2021/22

В минулому сезоні Коноплянка виступав за Краковію, де був з лютого 2022 року по червень 2023 року.

Українець провів у складі польської команди 38 матчів, забив чотири м'ячі та зробив дві результативні передачі.

Портал Transfermarkt оцінює вартість Євгена у 500 тисяч євро.

Його контракт розрахований до 2025 року.