9 серпня 2023 08:37

"Тоттенхем" знову без трофея. "Барселона" переграла "шпор" і виграла Кубок Гампера

"Барселона" змогла дотиснути "Тоттенхем" на останніх хвилинах у матчі за Кубок Гампера (4:2). "Синьо-гранатові" зробили камбек з 1:2 за підсумками першого тайму.

Зустріч почалася зі швидкого голу Роберта Левандовського, але вже на 36-й хвилині попереду був "Тоттенгем". Два голи за "шпор" забив центральний півзахисник Олівер Скіпп.

Час "Барселони" настав після 80-ї хвилини. Спочатку Ферран Торрес зрівняв рахунок, а на 90-й хвилині Ансу Фаті вивів "Барсу" вперед. Крапку в матчі поставив Абде Еззалзулі.

"Тоттенгем" провів матч напівдругим складом. Були відсутні в заявці Харрі Кейн, Деян Кулушевскі, Джеймс Маддісон і Крістіан Ромеро, а Девіс, Емерсон і Сон просиділи весь матч у запасі.

Кубок Гампера – це товариський турнір, який проводиться щорічно з 1966 року. Перед стартом минулого сезону "Барса" обіграла "Пумас" (6:0).

"Барселона" – "Тоттенхем" 4:2

Голи: Левандовський 3, Торрес 81, Фаті 90+1, Еззалзулі 90+3 – Скіпп 24, Скіпп 36

"Барселона": Тер Штеген (Пенья 61) – Кунде, Гарсія (Ямал 80), Араухо (Роберто 32), Бальде (Алонсо 61) – Гаві (Фаті 61), Ромеу (Лопес 80), де Йонг – Педрі (Ґюндоган 61) – Рафінья (Еззалзулі 61), Левандовський (Торрес 61)

"Тоттенхем": Вікаріо – Регілон, Санчес, Даєр, Порро – Біссума (Сарр 88), Скіпп (Дівайн 72) – Перішич (Спенс 72), Ло Чельсо, Соломон – Рішарлісон (Скарлетт 76)

Попередження: Біссума 26