19 липня 2023 20:55

Яремчук забив шість голів за "Брюгге": відео феєрії українського нападаючого

Брюгге українського форварда Романа Яремчука розібралося з КСК Хейст (22:0) у товариському матчі в рамках навчально-тренувального збору. Наш нападник відзначився шістьма голами у ворота представника третього бельгійського дивізіону.

Брюгге розбив КСК Хейст з рахунком 22:0 у спарингу, а Роман Яремчук зміг відзначитись гекса-триком.

Українець з'явився на полі з перших хвилин другого тайму вже за рахунку 11:0.

Свій перший м'яч він забив уже на 46-й хвилині, замкнувши головою подачу з флангу до штрафного майданчика суперника.

Другий гол форвард забив у аналогічному стилі на 52-й хвилині зустрічі.

На 70-й хвилині Яремчук замкнув передачу з флангу у штрафний майданчик суперника ударом правою ногою.

На 81-й хвилині форвард знову переграв голкіпера у його володіннях після передачі до штрафного майданчика.

За дві хвилини Яремчук завершив класну комбінацію своєї команди, буквально заштовхавши м'яч у ворота.

На 89-й хвилині нападник забив останній гол у цьому матчі для себе та для команди. Він класно з кількох метрів замкнув в один дотик чергову передачу з флангу.