15 липня 2023 18:30

"Полісся" завершило тренувальний збір в Австрії перемогою над "Грацером", екс-динамівець відзначився голом

"Полісся" провело останній матч в рамках підготовки до нового сезону в Австрії. Новачок УПЛ обіграв "Грацер АК" з рахунком 4:1.

Підопічні Юрія Калитвинцева пропустили мʼяч після того, як на 31-й хвилині Бойко парирував пенальті, але з добиванням не впорався. За житомирський клуб відзначились Шастал, Мустафаєв, Янаков та Крушинський. Усі мʼячі забиті у другому таймі.

Це був пʼятий матч в рамках передсезонного турне. Раніше команда перемогла "Хартберг" (3:2), програла "Сепсі" (0:1), зіграло внічию з "Оцелулом" (2:2) та віденським "Рапідом" (1:1). Команда закінчила тренувальний збір в Австрії та повертається до України.