8 липня 2023 19:32

Яремчук перервав мовчання у дев'ять місяців: відео гола форварда "Брюгге" у товариському матчі

Український форвард Брюгге Роман Яремчук відзначився голом у товариському матчі своєї команди з Беерсхотом (3:0). Востаннє він забивав дев'ять місяців тому.

Брюгге нашого Романа Яремчука у товариському матчі у рамках навчально-тренувальних зборів розібрався з Беерсхотом (3:0).

Третій гол у матчі записав на свій рахунок український 27-річний форвард. На 52-й хвилині поєдинку йому класно вдалося замкнути в один дотик передачу у штрафний майданчик з флангу від партнера.

Примітно, що востаннє Яремчук забивав 19 жовтня 2022 року у домашній грі із Сент-Трюйденом (3:0) у 13-му турі чемпіонату Бельгії.

Яремчук купив Брюгге у Бенфіки на старті минулого сезону за 16 мільйонів євро, що стало рекордною покупкою в історії Брюгге;

У підсумку в 27 матчах Яремчук зміг відзначитися лише двома голами та двома асистами;

Наступний товариський матч у Брюгге заплановано на 12 липня. Команда зіграє з Фейєноордом.