28 червня 2023 08:38
1

Віктор ВАЦКО: "Не прибивайте Нещерета. Стежте за правою рукою іспанця. Фол 100%"

У вівторок, 27 червня, пройшов матч 3-го туру Євро-2023 U-21 між збірними України U-21 та Іспанією U-21 (2:2).

Команди грали у Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті». Скандальний епізод стався на 20-й хвилині.

Воротар української команди Руслан Нещерет випустив м'яч із рук. Іспанець забив гол у порожні ворота, але суддя не зарахував взяття воріт.

Журналіст Віктор Вацко виклав збільшене відео епізоду та написав у соцмережах: «Не прибивайте Нещерета. Стежте за правою рукою іспанця. Фол 100%».

Але вже день всі травили Руслана, минаючи факт двох врятованих виходів один на один. А коментатори то давали 200% що він помилився, весь другий тайм не закривалися(((. То Ваната (не виправдовую) заклювали, ні слова, що автогол таки стався після його тиску на захисника. Якась травня молодих динамівців(((