23 травня 2023 22:33
1

Циганков фінтом заробив пенальті та допоміг "Жироні" врятуватися проти "Сельти": відео голу та порушення на півзахиснику

Жирона завдяки вінгеру збірної України Віктору Циганкову зуміла здобути нічийний результат у матчі 36-го туру іспанської Ла Ліги з Сельтою (1:1).

Через півгодини Віктор спробував повторити цей же трюк, правда вже навісом - гравці Сельти відразу ж відправили м'яч за межі штрафного майданчика.

Перший небезпечний момент у цій грі стався лише на 42-й хвилині. Карлес Перес вийшов на вільний простір, де отримав пас від свого партнера по команді та відправив м'яч у нижній кут воріт Жирони.

На 56-й хвилині захисник Сельти збив Циганкова в межах штрафного майданчика та головний арбітр матчу призначив пенальті. Виконувати вирок пішов Крістіан Стуані - з першим його ударом впорався воротар Сельти, але арбітр побачив порушення під час удару, і Стуані довелося перебити. З другої спроби він все ж таки зумів вразити ворота Сельти.

До фінального свистка команди обмінялися кількома небезпечними моментами, але змінити рахунок на табло їм не вдалося.

У наступному турі Жирона вдома прийматиме Бетіс 28 травня, а Сельта на виїзді цього ж дня зіграє з Кадісом.

Сельта — Жирона 1:1

Голи: Карлес Перес, 42 — Стуані, 59 (пен.)