13 травня 2023 19:02

"Борнмут" програв на виїзді "Крістал Пелас": Забарний вперше провів повний матч в АПЛ

Український захисник Борнмута Ілля Забарний провів 90 хвилин ігрового часу у виїзному поєдинку 36-го туру чемпіонату Англії проти Крістал Пелас (0:2).

Борнмут програв Крістал Пелас у виїзному матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги (0:2).

Український захисник гостей Ілля Забарний уперше вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

На 39-й хвилині зустрічі ганський форвард господарів Джордан Айю на фланзі обіграв Забарного та прострілив у центр штрафного майданчика на Еберечі Езе, який відкрив рахунок.

Езе оформив дубль на 58-й хвилині поєдинку, коли скористався гольовою передачею французького хавбека Майкла Олісі.

20-річний Забарний перейшов до Борнмута з київського Динамо і провів за англійську команду три матчі, але не відзначився результативними діями.

Борнмут зіграв 14 поєдинків, набрав 39 очок і посідає 14 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. У наступному турі команда Забарного прийме Манчестер Юнайтед у суботу, 20 травня.