7 травня 2023 10:07

"У нього немає сил на 90 хвилин гри": польська преса знищила Коноплянку за розгромну поразку "Краковії"

Польська преса рознесла півзахисника збірної України та Краковії Євгена Коноплянку за його гру у матчі 31-го туру чемпіонату Польщі з Лехом (0:3).

Євген Коноплянка вийшов в основі на програний поєдинок із Лехом та провів на полі 59 хвилин. За час, відведений на полі, він особливо нічим не запам'ятався, за що й отримав справедливу критику від польських журналістів.

Dziennik Polski розкритикував 33-річного Коноплянку, котрий через свій вік вже не може проводити повний матч на полі, оскільки йому не вистачає фізичних кондицій.

«Коли він грає з самого початку, він зазвичай показує слабшу гру, ніж коли виходить на заміну. І це правило підтвердилося. Він не має сил на 90 хвилин гри. Він не запам'ятався жодною осмисленою дією. Він просто тягав м'яч, не вибирав нестандартних способів ведення гри», – Dziennik Polski про гру Коноплянки.

Цього сезону Євген провів у польському клубі 25 матчів, у яких забив чотири голи і зробив два асисти.

Краковія після 31-го туру посідає сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі, маючи у своєму активі 42 очки.