28 квітня 2023 23:41

"Спеція" з Коваленком поступилася дітищу Берлусконі: українець відіграв 58 хвилин і міг зіпсувати свято "Монце"

У матчі 32-го туру чемпіонату Італії Спеція Віктора Коваленка на своєму полі зустрічалася з Монцою і поступилася команді кума Андрія Шевченка з рахунком 0:2.

Віктор Коваленко у першому таймі мав шанс вивести Спецію уперед. На 19-й хвилині поєдинку українець вийшов віч-на-віч з голкіпером Монци, але не зумів переграти воротаря суперника.

Гості відповіли за кілька хвилин куди результативніше - Чурріа завдав удару в нижній кут воріт і вивів Монцу вперед.

На 58-й хвилині другої половини матчу замість Коваленка на полі з'явився Агудело.

Монца впевнено довела гру до логічного кінця, не давши створити Спеції жодного по-справжньому небезпечного моменту біля своїх воріт. Самі ж гості поставили крапку у матчі у доданий час, коли зусиллями Аугусто забили другий гол у ворота команди Коваленка.

Нагадаємо, що власником Монци є італійський мільярдер Сільвіо Берлусконі, який може асоціюватися в українських уболівальників із успішним періодом Мілана і тим фактом, що він є кумом Андрія Шевченка.

Всього за Спецію цього сезону у всіх турнірах Коваленко зіграв у 17 матчах і віддав одну результативну передачу.

У наступному турі Спеція 3 травня на виїзді зіграє проти Аталанти, а Монца того ж дня прийме Рому на своєму полі.