26 квітня 2023 23:43

"Челсі" з Мудриком ганебно програли п'ятий матч поспіль при Лампарді

У середу, 26 квітня, Челсі українця Михайла Мудрика вдома приймав Брентфорд (0:2) у рамках 33 туру чемпіонату Англії. Лондонці зазнали чергової принизливої поразки.

Безвиграшна серія Челсі в АПЛ досягла шести матчів;

Челсі на чолі з Френком Лемпардом програв п'ять із п'яти матчів;

Брентфорд перервав свою шестиматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті Англії.

Челсі поступився Брентфорду в домашньому поєдинку 33-го туру АПЛ.

Михайло Мудрик з'явився у цій грі відразу після перерви у другому таймі, проте не зміг допомогти своїй команді результативними діями.

Перший гол у цій зустрічі було забито на 37-й хвилині поєдинку. Автоголом відзначився Сесар Аспілікуета.

У другому таймі після виходу на заміну 22-річного українського лівого вінгера Мудрика Челсі повністю домінував на полі територіально. Проте гостроти біля воріт суперника було мінімум, оскільки Брентфорд усім складом дуже організовано оборонявся біля власного штрафного майданчика.

Мудрик намагався активувати, брати участь у комбінаціях команди, але небезпечних моментів за його участі не було.

На 78-й хвилині поєдинку Брентфорд втік в одну зі своїх рідкісних контратак, яку точним ударом завершив Бріан Мбемо з пасу Шандона Баптіста. Знову варто відзначити, що залетіти м'ячу у сітку допоміг рикошет від Тіагу Сілви.

Таким чином, 2:0. Брентфорд піднявся на дев'ятий рядок у турнірній таблиці АПЛ. Челсі поки що на поза першою десяткою. У цій ситуації синім залишається сподіватися лише на прихід Маурісіо Почеттіно.

Чемпіонат Англії, 33-й тур. Лондон, "Стемфорд Брідж"

"Челсі" – "Брентфорд" 0:2

Голи: Аспілікуета 37 (авт.), Мбемо 78

"Челсі": Аррісабалага – Фофана, Сілва, Чалоба – Аспілікуета (Обамеянг 46), Фернандес (Фелікс 79), Ковачич, Чілвелл – Канте, Ґаллахер (Мудрик 46) – Стерлінґ (Мадуеке 79)

"Брентфорд": Райя – Генрі, Мі, Піннок, Йоргенсен, Расмуссен – Янельт, Оньєка (Дамсгор 62), Єнсен (Баптіст 62) – Вісса (Мбемо 62), Тоуні (Шаде 83)

Попередження: Фофана 72 – Йенсен 46, Генрі 73