20 квітня 2023 23:58

"Севілья" розгромила МЮ та вийшла до півфіналу Ліги Європи, "Ювентус" пройшов "Спортінг"

У четвер, 20 квітня, відбулися поєдинки-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи, в яких зважилася доля путівок до півфіналу престижного єврокубкового турніру.

Баєр без особливих проблем розібрався з Юніоном. Після нічиї у першому матчі (1:1) леверкузенська команда впевнено обіграла бельгійців з рахунком 4:1.

Севілья піднесла одну із сенсацій чвертьфіналу Ліги Європи. Вже у дебюті поєдинку господарі відкрили рахунок. У цьому епізоді грубо помилився захисник манкуніанців Магуайр.

На початку другого тайму Севілья забила другий м'яч у ворота Манчестер Юнайтед, а наприкінці гри ще раз вразила ціль – 3:0. Таким чином, за підсумками двох матчів іспанська команда пробилася до півфіналу турніру.

Лісабонський Спортинг та Ювентус розписали світову – 1:1. Цей результат допоміг туринській команді пройти до наступного раунду Ліги Європи.

Нагадаємо, перший матч завершився мінімальною перемогою Ювентуса з рахунком 1:0