15 квітня 2023 23:17

"Миколенко не встигав, а другий гол прийшов з його флангу": англійські ЗМІ незадоволені грою захисника "Евертона"

Англійські ЗМІ виставили свої оцінки Віталію Миколенко за домашній матч у складі Евертона проти Фулхема (1:3) у 31 турі чемпіонату Англії.

Віталій Миколенко відіграв усі 90 хвилин у поєдинку Евертона з Фулхемом, проте не зміг допомогти команді результативними діями. Також у свій пасив захисник записав попередження за фол проти суперника на 80-й хвилині.

Видання Liverpool Еcho поставило Миколенку - 3/10 бала за цю гру, зазначивши, що він не встигав за перебігом матчу.

«Миколенко довгий час не встигав за темпом матчу. Його змусили зробити пас назад, який Пікфорду довелося відбивати грудьми. Другий гол Фулхема прийшов з його флангу», – написали журналісти.

Журналісти з Liverpoolworld були більш прихильні до українця, і оцінили його виступ на 5/10 балів. Вони наголосили, що Фулхем часто створював небезпеку через його зону.

«Фулхем атакував фланг Миколенка протягом усієї гри. На 80-й хвилині отримав попередження за необачний кидок на суперника», – підсумували автори статті.

Зазначимо, що цього сезону Миколенко відіграв у 31-му матчі Евертона, проте результативними діями не відрізнявся.