14 квітня 2023 23:14

Ребров і Ярмоленко тріумфують: видалення воротаря не завадило "Аль-Айну" виграти і вийти у фінал Кубка президента ОАЕ

У п'ятницю, 14 квітня, відбувся поєдинок відповіді 1/2 фіналу Кубка ОАЕ між Аль-Айном українців Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка та клубом Аль-Васл. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

У стартовому складі Аль-Айну вийшов український вінгер Андрій Ярмоленко, який взяв участь у забитому м'ячі.

Команда Сергія Реброва відкрила рахунок на 23-й хвилині. Після прострілу з правого флангу м'яч рикошетом від Ярмоленка потрапив до Еріка, який влучним ударом в один дотик вразив ціль.

Через шість хвилин Аль-Айн залишився у меншості. Голкіпер господарів Халід Ейса отримав червону картку за гру руками за межами штрафного майданчика.

У другому таймі гості мали перевагу, проте Аль-Айн зумів зберегти переможний рахунок. Додамо, що Ярмоленка було замінено на 67-й хвилині зустрічі.

Перший матч завершився внічию з рахунком 0:0. Таким чином, за сумою двох поєдинків Аль-Айн вийшов у фінал Кубка президента ОАЕ.