6 квітня 2023 21:20

"Омонія" втратила перемогу над "Пафосом" у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Кіпру. Екс-динамівець Безус вийшов на заміну та був вилучений

Омонія сьогодні на виїзді зіграла внічию з Пафосом у першому півфінальному матчі 1/2 фіналу Кубка Кіпру (1:1).

Український півзахисник гостей Роман Безус вийшов на заміну на 70-й хвилині поєдинку при рахунку 1:0 замість Лоізоса Лоїзу та протягом 12 хвилин отримав дві жовті картки, залишивши свою команду у меншості.

Омонія відкрила рахунок на п'ятій хвилині матчу завдяки голу Лоїзу, але після вилучення Безуса не втримала перемогу - м'яч у компенсований час забив бразилець Жаїро.

Форвард Артем Бесєдін, який виступає за Омонію на правах оренди із київського Динамо, не потрапив у заявку на гру з Пафосом.

32-річний Безус провів у поточному сезоні 29 матчів у всіх турнірах, забив чотири голи та зробив стільки ж результативних передач.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Кіпру між Омонією і Пафосом відбудеться 26 квітня.