6 квітня 2023 09:53

Вальверде про Бензема: "Скільки б він не забивав, він завжди хоче більше. Приклад для всіх нас"

Федерико Вальверде прокоментував перемогу «Реала» у класико

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії «Реал» розгромив «Барселону» (4:0) і вийшов у фінал турніру (загальний рахунок – 4:1).

«Результат дуже тішить. Головне, що ми пройшли далі. У другому таймі ми знайшли вільний простір.

Перший гол був найважливішим. Ми сподівалися забити гол до перерви, виявивши стійкість в обороні, і це сталося – вітаю нападаючих. Потрібно було виходити і досягати результату. Виходити і перемагати.

Ми знаємо, на що здатний Карім. Скільки б голів він не забив, він завжди хоче більшого. Він приклад для всіх нас.

Потрібно трохи подумати – не лише гравцям «Барселони», а й нам теж. Це частина футболу. Замість того, щоб насолоджуватися, ми б'ємося», – сказав півзахисник мадридського «Реала».