14 березня 2023 09:34

Сімеоне після перемоги над "Жироною": "Багато стратегів, яким подобається гарна гра, кажуть, що 1:0 – це теж красиво"

Дієго Сімеоне прокоментував мінімальну перемогу "Атлетіко" над "Жироною".

Мадридський клуб здобув перемогу з рахунком 1:0 у 25-му турі Ла Ліги.

"Це поле завжди було важким для нас. Досі ми не перемагали. У першому таймі у нас було два чи три дуже добрі моменти. Ми не були акуратними, але створювали моменти, щоб вийти вперед. Другий тайм був іншим.

Жорстка, важка, дуже напружена гра, і гол був забитий у чудовий момент. Ці три очки дуже важливі у нашій ситуації.

Я чую, як багато стратегів, яким подобається гарна гра, кажуть, що 1:0 – це також гарно. Звичайно, це красиво, тому що в такій грі є висока концентрація, напруга в атаці та обороні, і коли ви граєте в суху, виявляється ваш характер, талант зрештою переламує хід матчу і приводить вас до перемоги", – сказав головний тренер "Атлетіко".