12 березня 2023 09:46

Кривцов провів ще один матч за "Інтер" Маямі: українець отримав найгіршу оцінку

В ніч на 12 березня відбувся матч 3-го туру східної конференції MLS між "Інтер Маямі" та "Нью-Йорк Сіті" (0:1). Гра закінчилася перемогою команди Ніка Кушинга завдяки автоголу Крістофера Маквея.

Український захисник "Інтер Маямі" Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі й відіграв весь матч, відзначившись жовтою карткою на 59-й хвилині. Портал Sofascore поставив йому найгіршу оцінку — 6,3. Стільки ж у ще одного гравця стартового складу Ніколаса Стефанеллі та Брайса Дюка, який вийшов на заміну у 2-му таймі.

На рахунку Кривцова 1 винос м'яча, 1 перехоплення, 1 наземна виграна дуель з 5, 1 повітряна виграна дуель з 3, 11 втрат м'яча, 3 фоли, 1 вдала спроба дриблінгу з 2, 6 вдалих довгих передач з 12, точність передач — 81% (43/53).