5 березня 2023 10:55

"Динамо" - "Інгулець": числа та факти

У 16-му турі VBET Ліги «Динамо» приймало на власному полі «Інгулець». Зустріч завершилася з рахунком 0:2. До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів.

• 1-а в чемпіонатах поразка Динамо від Інгульця – у 5-й грі.

• 110-й в УПЛ безгольовий матч Динамо, в тому числі 1-й проти Інгульця – у 5-й грі.

• Завершилася безпрограшний серіал Динамо в чемпіонаті, яка тривала 9 матчів: 6 перемог та 3 нічиї.

• Динамівці перервали серію без пропусків голів в чемпіонаті, яка продовжувалася впродовж 310-ти хвилин.

• Лише 2-й раз Динамо розпочало першу гру весняної частини чемпіонатів України з поразки, в тому числі вперше на своєму полі. Раніше це відбулося 22 березня 1998 року у Львові з Карпатами (1:2).

• Динамо при Мірчі Луческу провело 60-й матч в УПЛ: +43=11-6 м’ячі 130-39.

60-й 04.03.2023 Інгулець 0:2 (д)

• Денис Гармаш провів 228-й матч в УПЛ в складі Динамо і тепер розділяє з Андрієм Несмачним та Андрієм Ярмоленко 5-7 місця в списку гвардійців-динамівців в чемпіонатах України.

Гвардійці Динамо в чемпіонатах України (1992 – 04.03.2023)

Примітка: * вказані роками завершення першого та останнього

• 130-й матч в УПЛ відіграв Володимир Шепелєв, 1-й - Антон Царенко, який до цього провів за динамівців 2 гри у єврокубках.

• Дебютує в основній команді Динамо Максим Дячук, який провів 40 ігор (5 голів) за Динамо U-19.

• Дебютує в першій команді Динамо Назар Волошин, який провів 30 ігор (11 голів) за Динамо U-19 та 14 ігор (4 голи) - за Динамо U-21.

• Динамо 17-й раз в чемпіонатах України програє саме з рахунком 0:2, в тому числі 7-й раз на своєму полі.