19 лютого 2023 23:43

Сон Хин Мін: "Нікому не хочеться сидіти на лаві запасних, але коли я все ж потрапляю на неї, то завжди думаю, чим можу допомогти команді"

Нападник «Тоттенгема» Сон Хин Мін поділився враженнями від перемоги над «Вест Гемом» (2:0) у 24-му турі АПЛ.

«Нікому не хочеться сидіти на лаві запасних, це зрозуміло, але коли я все ж потрапляю на неї, то завжди думаю, чим я можу допомогти команді, коли вийду на поле. Сьогодні була важка гра, ми зіграли на нуль та забили декілька голів, тому я дуже і дуже щасливий.

Гол у другому таймі все змінив, з'явилося більше простору, почали виникати моменти, тож перший м'яч дійсно був дуже важливим, і добре, що нам вдалося його забити на початку другого тайму.

Хлопці доклали зусиль, тому я вважаю, що ми цілком заслужено перемогли у цьому матчі», — cказав Сон.

Завдяки цій перемозі «Тоттенгем» тимчасово піднявся на 4-е місце турнірної таблиці.