11 лютого 2023 21:57

Лунін пропустив у фіналі клубного ЧС з першого удару у ворота: відео гола у ворота українського кіпера "Реала"

Український голкіпер мадридського Реалу Андрій Лунін пропустив гол у першому таймі фіналу клубного чемпіонату світу проти Аль-Хіляля із Саудівської Аравії.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі Реалу на фінальний матч клубного чемпіонату світу проти Аль-Хіляля із Саудівської Аравії.

На 26-й хвилині поєдинку, при рахунку 2:0 на користь «королівського клубу», малійський форвард Аль-Хіляля Мусса Марега вийшов віч-на-віч з українським голкіпером і потужним ударом відіграв один м'яч. Це був перший удар у ворота Луніна в поєдинку.

Лунін провів за Реал у поточному сезоні десять матчів у всіх турнірах та пропустив сім голів.

Зазначимо, що сьогодні Андрій святкує день народження – українському голкіперу виповнилося 24 роки.

На 35-й хвилині матчу Реал обіграє Аль-Хіляль з рахунком 2:1.