10 лютого 2023 20:51

"Ворскла" перемогла естонську "Левадію" у рамках товариського турніру

Полтавська "Ворскла" здобула перемогу у першому турі товариського турніру Winter Cup, який у ці дні проходить у Туреччині. Полтавці здолали естонську "Левадію".

До перерви полтавці повністю декласували свого суперника, завершивши тайм з перевагою у три голи. Проте у другій половині "Левадії" вдалося повернути інтригу в зустріч, забивши два голи у сьомому десятку хвилин. Але на повноцінний камбек естонців не вистачило.

Нагадаємо, що у першому матчі цього ж турніру "Верес" та "Полісся" розписали результативну нічию 3:3 у основний час з перемогою житомирян в серії пенальті.

Winter Cup. 1-й тур

"Ворскла" (Полтава, Україна) - "Левадія" (Таллінн, Естонія) 3:2

Голи: Латіновіч 13 (авт.), Степанюк 40, Сефері 45 - Фелісіо 61, Фелісіо 64
"Ворскла" (старт): Ісенко, Пердута, Рамірес, Чеснаков, Кравець, Юрченко, Павлюк, Степанюк, Сефері, Лопес, Феліпе.
"Левадія" (старт): Валлнер, Тур, Пеетсон, Латіновіч, Шоннінг-Ларсен, Айнсалу, Мавретіч, Валья, Аг'їрі, Яковлєв, Сілва Рейс.
Попередження: Феліпе 22, Кравець 60, Пердута 74, Рамірес 76, Сефері 89 - Латіновіч 58.