5 лютого 2023 17:10

Лунін був одним із найгірших у складі "Реала" у матчі з "Мальоркою": відома оцінка українського голкіпера

Український голкіпер мадридського Реалу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі на виїзний матч 20 туру чемпіонату Іспанії проти Мальорки, але не зміг врятувати свою команду від поразки (0:1).

Андрій Лунін провів 90 хвилин ігрового часу у воротах мадридського Реалу у гостьовому матчі 20 туру чемпіонату Іспанії проти Мальорки (0:1). Український голкіпер вийшов у стартовому складі замість бельгійця Тібо Куртуа, котрий відчув дискомфорт на розминці перед стартом поєдинку.

Єдиний гол у матчі на 13-й хвилині забив у власні ворота захисник «вершкових» Начо, який відправив м'яч у кут воріт Луніна у боротьбі з нападником суперників Ведатом Мурікі.

Лунін отримав оцінку 6,5 від статистичного порталу Sofascore за свої дії у матчі з Мальоркою. Це один із найнижчих балів серед гравців Реалу.

Нижчу оцінку отримав лише Марко Асенсіо (6,1). Бал 6,5 також у Начо та Маріано Діаса.

Лунін здійснив один сейв у поєдинку з Мальоркою. Точність передач українського голкіпера становила 85%.

23-річний Лунін провів вісім матчів цього сезону у всіх турнірах і пропустив п'ять голів.

Реал зіграв 20 поєдинків, набрав 45 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.