22 січня 2023 22:46

Чорна смуга "Брюгге" продовжується, Яремчук знову не забив: яку оцінку отримав Роман за матч проти "Шарлеруа"

Брюгге знову не зміг перемогти у чемпіонаті Бельгії, розписавши нічию з Шарлеруа (2:2) у рамках 22-го туру. Роман Яремчук провів на полі 80 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Брюгге програвав по ходу матчу 0:2, але зумів зробити камбек завдяки голам Ланга з пенальті та Ольсена. Скотт Паркер продовжує довіряти місце на вістрі атаки Роману Яремчуку, але український форвард поки що не виправдовує сподівань головного тренера.

На 71-й хвилині Яремчук мав чудову нагоду принести перемогу своїй команді, але його удар головою з відмінної позиції припав далеко від воріт. На 80-й хвилині українця замінив Хутґла.

SofaScore визнала Яремчука найгіршим гравцем Брюгге у цьому матчі, виставивши йому оцінку 6.1.

Від WhoScored Роман також отримав низьку оцінку – 6.2. Гірше за українця у складі Брюгге статистичний портал визнав голкіпера Міньйоле - 6.1.

Зазначимо, що востаннє Яремчук забивав ще 19 жовтня у ворота Сент-Трюйдену.

Слід згадати, що у заявці на гру не було Едуарда Соболя, який близький до переходу до Страсбургу.

У чемпіонаті Бельгії Брюгге не знає перемог уже у семи матчах, посідаючи четверте місце у турнірній таблиці. Свою наступну гру команда Яремчука проведе 29 січня проти Зюльта-Варегема.