"Реал Сосьєдад" впевнено переміг "Альмерію", втримавши третю позицію в Ла Лізі

Чемпіонат Іспанії 2022/23, 16-й тур

Альмерія – Реал Сосьєдад – 0:2

Голи: Сілва, 47, Сьорлот, 52

Альмерія у прем'єрному матчі дня в Іспанії приймала Реал Сосьєдад. Команда йшла у трьох очках від зони вильоту, тож треба було чіплятись хоча б за нічию – і в першому таймі господарі втримали її завдяки глухому автобусу. Вони стали першим колективом у поточному сезоні Ла Ліги, якому не вдалося зробити жодного дотику в штрафному суперника до перерви.

Втім, баски закрили гру голами Сілви та Сьорлота, проведеними вже за п'ять хвилин після неї. Альмерія для Давіда давно є "солодкою булочкою" – у останніх чотирьох матчах проти цього клубу легендарний хавбек забив два м'ячі та віддав три асисти. Фінальний свисток зафіксував перемогу Сосьєдада з рахунком 0:2, завдяки чому "королівський клуб" відірвався від четвертої позиції на п'ять очок.