5 січня 2023 12:31

Сімоне Індзагі: "Перемога над "Наполі" надасть нам величезного заряду впевненості"

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував перемогу своєї команди над «Наполі» (1:0) у рамках 16-го туру Серії А.

«Джеко грає дуже добре, ми працюємо з ним разом у «Інтері» півтора року. У нього є техніка, міць та багато інших якостей.

Перемога над «Наполі», який був єдиним без поразок у європейських топлігах, однозначно надасть нам величезного заряду впевненості. Я дуже пишаюся хлопцями, бо вони допомагали один одному на полі. На них було приємно дивитись, вони показали відмінну гру для вболівальників.

Ближче до кінця першого тайму ми стали глибше оборонятися і дозволяли «Наполі» більше володіти м'ячем. При цьому до перерви ми могли забити три голи. А так, ми зберігали організованість та концентрацію усі 95 хвилин», - сказав Індзагі.