27 грудня 2023 18:12

"Зінченко приносить віру в нашу перемогу": зірка "Арсеналу" визнав вплив українського захисника

21-річний півзахисник Арсеналу Букайо Сака розповів про те, як Олександр Зінченко та Габріел Жезус мотивували команду після перемоги у матчі 17 туру АПЛ проти Вест Хема (3:1).

За словами Сака, Жезус та Зінченко стали тими людьми, які після перемоги над Вест Хемом заряджали команду на подальші успіхи.

Молодий англійський талант вважає, що два досвідчені екс-гравці Манчестер Сіті дають перевагу Арсеналу над іншими командами у поточному сезоні АПЛ.

«Жезус та Зінченко приносять віру в те, що ми можемо перемогти. Жезуса сьогодні навіть не було на полі, але ми всі відчуваємо його присутність із командою. Він підтримував мене та інших хлопців у роздягальні», – цитує Сака Manchester Evening News.

У домашньому поєдинку проти Вест Хема Арсенал поступався після першого тайму, проте у другій половині гри зміг забити тричі та перемогти. Перший із голів «канонірів» у цьому матчі якраз на рахунку Сака, який забив на 53-й хвилині з передачі Мартіна Едегора.