26 грудня 2023 17:09

Гулліт: "Мбаппе не видно 70 хвилин, а потім він забиває двічі за дві хвилини. Він бос"

Колишній півзахисник збірної Нідерландів Руд Гулліт відповів на запитання, чи може форвард збірної Франції та «Парі Сен-Жермен» Кіліан Мбаппе стати найкращим гравцем у світі.

«Я вважаю, що Мбаппе – це бос. Коли ти виступаєш під таким тиском, у тому числі через те, що мало не перейшов у «Реал». А він просто продовжив забивати.

Він не потрапив у гру у фіналі чемпіонату світу, Мбаппе не було видно на полі протягом 70 хвилин. А потім він просто забив двічі за дві хвилини», — наводить слова Гулліта Voetbal International із посиланням на Ziggo Sport.

У фіналі чемпіонату світу в Катарі французи поступилися Аргентині - 3:3, 2:4 пен. Мбаппе відзначився дублем наприкінці основного часу матчу, також він зрівняв рахунок у екстра-таймі, реалізувавши пенальті. У серії 11-метрових молодий форвард також упевнено виконав свою спробу.