9 листопада 2022 10:58

Нагельсман після 6:1 з "Вердером": "Голи роблять футбол захоплюючим. Знімаю капелюх перед командою, він грає дуже добре"

Головний тренер "Баварії" Юліан Нагельсманн висловився про перемогу над "Вердером".

Мюнхенський клуб виграв матч 14 туру Бундесліги з рахунком 6:1.

«В даний час у нас дуже гарне поєднання якості та бажання. Гра була важка, коли рахунок зрівнявся і ми не забили пенальті, але ми зберігали спокій і зібраність і забили три голи до перерви.

У другому таймі ми дозволили собі трохи розслабитись. Загалом ми добре зіграли для вболівальників. Знімаю капелюх перед командою, він грає дуже добре.

Голи – це те, що робить футбол таким захоплюючим. Сорок сім голів у Бундеслізі, четверта домашня перемога поспіль, у якій ми забили щонайменше чотири голи – це абсолютно екстраординарно», – сказав Нагельсманн.