30 жовтня 2022 10:22

"Повітряна тривога додала нам впевненості": Богдан Михайличенко поділився думкою про матч "Шахтаря" з "Олександрією"

Захисник донецького Шахтаря Богдан Михайличенко, який відзначився дебютним голом за «гірників» у вчорашньому матчі проти Олександрії, прокоментував поєдинок.

Матч десятого туру української Прем'єр-ліги між Шахтарем та Олександрією відбувся вчора на «Арені Львів» та завершився внічию (2:2).

Наприкінці першого тайму, за рахунку 0:1 на користь гостей, поєдинок було перервано через сигнал повітряної тривоги. Одразу після поновлення матчу Михайличенка зрівняв рахунок.

В інтерв'ю клубній прес-службі Богдан розповів, як на футболістів вплинула повітряна тривога.

«Повітряна тривога додала нам впевненості. Після неї ми дуже добре розпочали, забили швидкий гол. Під час тривоги ми сиділи у роздягальні, розбирали з тренерами деякі ситуації», – сказав Михайличенко.