17 жовтня 2022 20:01

Повторив дебют у "Динамо": відео переможного гола екс-форварда киян у першому ж матчі за новий клуб

Конголезький нападник Дьємерсі Мбокані відзначився дебютним голом у матчі другого бельгійського дивізіону проти Дейнзе (2:1). Екс-форвард "Динамо" з'явився на полі на 54-й хвилині другого тайму.

А за п'ять хвилин до кінця поєдинку удар Мбокані приніс перемогу Беверену. Габаритний форвард обіграв екс-захисника Севастополя Дениса Причиненка і пробив повз воротаря команди суперника.

Зазначимо, що Мбокані повторив свій дебют у київському "Динамо". Дев'ять років тому, 14 липня 2013 року, команда Блохіна приймала на своєму полі луцьку Волинь (1:1), а конголезький нападник зрівняв рахунок у матчі після пасу Мігеля Велозу.

Зазначимо, що Мбокані належав Динамо з 2013 по 2018 рік, за яке він провів 77 ігор у всіх турнірах, записавши до свого активу 31 гол та 14 асистів.