28 серпня 2022 23:28

Хаві про Левандовські: "Мати його в команді – благословення. Він природжений лідер і справжній роботяга"

Хаві похвалив Роберта Левандовського після перемоги над "Вальядолідом" (4:0).

Нападник "Барселони" двічі забив у грі 3-го туру Ла Ліги (4:0). Він відзначився дублем у другому матчі поспіль.

"Гарний матч, але не ідеальний. Нам є ще куди рости, ми рухаємося вперед. Перші 40 хвилин ми провели дуже добре. Другий тайм теж розпочали чудово.

Це була зразкова гра, але завжди є куди зростати. Ми припускали моменти біля своїх воріт. Розслаблятися не можна, але ми задоволені.

У грі Левандовського я відзначу його голи, вміння вчасно відкритися для отримання м'яча, його рух і те, як він прикриває м'яч. Він феноменальний гравець. Приголомшливий.

Роберт – справжній лідер. Добре мати його в команді – це благословення. Він приклад для наслідування, природжений лідер і справжній, скромний роботяг, що діє на користь команди.

Він допомагає тренерському штабу, спілкується з молоддю та робить різницю на полі", – сказав головний тренер "Барси".