7 червня 2022 22:09
1

Драма та підрахунок карток. Україна U-19 не пройшла до фінальної частини ЄВРО-2022

Вирішилася доля юнацької збірної України у рамках відбору на Євро 2022 U-19. На жаль, невдало.

В останньому турі "синьо-жовтим" потрібно було не лише обіграти Нідерланди, але й сподіватися, що серби не зможуть здолати Норвегію. Ну, а якщо зможуть, то з мінімальним рахунком.

Без драми не обійшлося. Команда Єзерського змогла здобути перемогу лише на 90-й хвилині, тоді як Сербія, ведучи по ходу поєдинку 3:0, втратила перевагу, перемігши лише з різницею в один гол (3:2). За підсумками, у двох команд виявилася рівність і за балами, і за голами, і за їх різницею.

Довелося рахувати картки - за загальним підрахунком 10:13 на користь сербської збірної. У неї їх виявилося менше. Як не згадати матч проти Норвегії, коли "синьо-жовті" заробили три жовті картки у компенсований до другого тайму час!

На жаль, фінальна частина юнацького Євро-2022 пройде без України. Сербія забрала перше місце у групі.