13 квітня 2022 13:30

Влад ВАНАТ: "Вчорашня гра викликала змішані емоції"

Вчора "Динамо" зіграло свій перший матч після великої перерви, зустрівшись у Варшаві з місцевою "Легією" у рамках благодійного марафону Match for peace #StopWarInUkraine.

Сюрпризом у плані складу стала поява у старті 20-річного форварда Влада Ваната. Він непогано проявив себе в першому таймі, а після перерви поступився місцем на полі Артему Бесєдіну, який зумів двічі відзначитися і приніс "Динамо" перемогу.

Сьогодні "Динамо" вже в дорозі на наступну гру - у Стамбулі проти "Галатасараю", і "Динамоманія" зв'язалася з Ванатом в аеропорту Варшави. Він люб'язно погодився відповісти на кілька запитань.

Влад, "Динамо" дуже давно не проводило ігор, а лише тренувалося. Які емоції ти відчував від повернення на полі?

Емоції були змішані, з одного боку прийшло багато людей, а з іншого, коли згадуєш, що всі повинні були виїхати зі своїх будинків через війну, стає не по собі.

Ти вийшов у стартовому складі у першому ж матчі. Наскільки це було важливо для тебе?

Це було важливо, але найважливіше було за допомогою футболу допомогти людям.

Твій товариш по лінії атаки Артем Бесєдін довго не грав, але вдало вийшов на заміну та вирішив результат матчу. Тебе здивувала його чудова форма?

Так, Артем – молодець, добре грав і забив два м'ячі.

Як ти оцінюєш рівень учорашнього суперника – варшавської "Легії"?

Хороша команда, намагалися ні в чому нам не поступатися, була гарна гра.

Що б ти хотів побажати Вашим уболівальникам, які залишилися в Україні та яким довелося виїхати за кордон як біженці?

Триматися разом, допомагати один одному та вірити в нашу армію.

Нагадаємо, що гра з "Галатасараєм" відбудеться завтра стамбульською Nef Stadium о 17:00 за київським часом.