17 березня 2022 08:27

Аллегрі про 0:3 з "Вільярреалом": "Я не можу скаржитися на хлопців, вони грали добре. Я не злий ні на кого"

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі прокоментував розгромну поразку від "Вільярреала".

"Я б грав так, як ми робили це протягом 65 хвилин – хлопці діяли добре. У якийсь момент "Вільярреал" пішов на захист, і один момент все перевернув. Нам потрібно прийняти цю поразку, вона погана. Але я не можу скаржитися на хлопців, вони грали добре. Я не злий ні на кого.

Я привітав Емері, він правильно підійшов до цієї гри, це був один з його типових матчів. Треба рухатися вперед, полеміка нікому не допоможе. Такий футбол. Іноді все складається в твою користь, іноді - проти. Це просто потрібно прийняти.

Ми намагалися рухати м'яч, а "Вільярреал" в якийсь момент грав удев'ятьох за лінією м'яча, навіть не намагаючись контратакувати. У нас були моменти в першому таймі, а суперник націлювався на додатковий час або хотів витягти максимум з якихось епізодів. У випадку з першим пенальті ми діяли дуже наївно.

Потім ми пропустили ще два голи і втратили контроль над грою", – заявив головний тренер "Ювентуса".