16 березня 2022 08:17

Рангник: "У "АтлетИко" постійно хтось лежав на газоні. Арбітр часто піддавався на виверти з затягуванням часу"

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангнік прокоментував виліт команди з Ліги чемпіонів від "Атлетіко".

В матчі-відповіді 1/8 фіналу манкуніанці вдома програли команді Дієго Сімеоне - 0:1. Перша зустріч у Мадриді завершилася внічию - 1:1.

"Думати, ми дуже добре провели перший тайм. Саме з таким високим рівнем зарядженості ми хотіли грати, але не змогли конвертувати це в один-два голи. У нас було кілька хороших моментів, коли ми повинні були забити, але нам це не вдалося.

У другому таймі нам було непросто знову знайти свій ритм. Гра постійно переривалася. Постійно хтось лежав на газоні. Деякі рішення арбітра були дивними. Не скажу, що вони зіграли вирішальну роль, але він занадто часто піддавався на хитрощі з затягуванням часу, а чотири додані хвилини-це просто смішно.

Ми знаємо, що вони добре захищають перевагу. У нас був один або два моменти в другому таймі, і був блискучий сейв воротаря. Ми усвідомлювали, що проти цієї команди потрібно забивати перший гол самим", — цитує Рангника BBC.