8 березня 2022 16:04

Екс-форвард "Динамо" забив перший гол за три роки, перервавши суху серію в чемпіонаті

Лукаш Теодорчик, який виступає за Віченцу в Серії Б, поклав кінець тривалій гольовій засусі.

У матчі 28-го туру другого дивізіону Італії польський форвард вразив ворота Тернани на 45-й хвилині. Це перший гол колишнього нападника Динамо у поєдинку чемпіонату за останні три роки.

Востаннє Теодорчик відзначався ще 17 лютого 2019 року в поєдинку Удінезе – К'єво. Рік тому Лукаш забив за Шарлеруа, але це трапилося в матчі Кубка Бельгії. Свого часу 30-річний поляк доволі успішно виступав за київське Динамо, забивши 16 голів у 42-х матчах, після чого перейшов у Андерлехт.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь Віченци, яка все ще перебуває в зоні вильоту (18 місце, 21 очко).