14 лютого 2022 08:53

Массіміліано АЛЛЕГРIі: "Малиновський забив неймовірний гол"

Фото - Depositphotos.com

13 лютого о 21:45 пройшов матч 25-го туру Серії A між командами «Аталанта» і «Ювентус» (1: 1).

Українець Руслан Малиновський забив гол на 76-й хвилині, відкривши рахунок у матчі (1:0). Відзначимо, що хавбек "Аталанти" вийшов на заміну на 60-й хвилині замість Луїса Муріеля.

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі прокоментував гру.

"Було б прикро програти матч після хорошої гри. Ми допустили помилки в завершенні атак, перед перервою було три хвилини жаху, після того як ми легко втратили м'яч. Малиновський добре впорався зі штрафним. Це був неймовірний гол, але Данило здорово зрівняв рахунок.

Занадто багато очок до лідерів таблиці. Ми просто намагаємося покращити нашу гру, і нам потрібно зробити крок вперед. Нам треба перетворити свої моменти в голи, ось де потрібно працювати краще", - сказав Аллегрі.