9 лютого 2022 08:53

Санчес хоче більше грати за "Інтер"

Нападник "Інтера" Алексіс Санчес після перемоги над "Ромою" (2:0) в 1/4 фіналу Кубка Італії зізнався, що хоче більше грати. Чилієць відзначився в цій зустрічі забитим голом.

"Ми знаємо, що грали краще в дербі (поразка від «Мілана» — 1:2), але це був урок, який показав, що ми завжди повинні бути напоготові. Ми впевнені в собі як команда. Всі знають, що "Рома" сильна, і сьогодні вони показали це на полі.

Я завжди хочу грати і завжди говорив, що, чим більше граю, тим краще себе почуваю. Хочу робити те, що краще для команди, але факт залишається фактом: складно грати тільки 10 хвилин тут, 15 хвилин там", — сказав Санчес Sport Mediaset.

У цьому сезоні Санчес зіграв у 23 матчах у всіх турнірах, забив 6 голів і зробив 4 гольові передачі.