23 січня 2022 15:47

Два нереалізованих пенальті і видалення. "Кальярі" і "Фіорентина" розійшлися миром

Сардинці поділили очки з "фіалками" в матчі 23 туру Серії А.

У дебюті гри Бірагі, змастивши 11-метровий, упустив можливість вивести флорентійців вперед. Зате на перших хвилинах другого тайму зусиллями Жоао Педро "Кальярі" повів у рахунку. На 65-й хвилині після видалення Одріосоли гості залишилися вдесятьох, а Жоао Педро тут не реалізував пенальті.

Гравці "Фіорентини", незважаючи на чисельну меншість, на 75-й хвилині відігралися – гол забив Соттіль. На цьому суперники в підсумку і розійшлися-нічия 1: 1.

У таблиці Серії А "Фіорентин " займає 6 місце з 36 очками після 22 матчів. "Кальярі" йде на 18 позиції, маючи 17 пунктів після 23 зустрічей.

Чемпіонат Італії. 23-й тур

"Кальярі" - "Фіорентина" - 1:1
Голи
: Жоао Педро, 47 (1: 0). Соттиль, 75 (1:1).

На 8-й хвилині Бірагі ("Фіорентина"), а на 68-й Жоао Педро ("Кальярі") не реалізували пенальті.