4 січня 2022 08:46

"Будемо підписувати гравців з ампутованими руками". Пако Хемес про пенальті у ворота "Ібіци" в Сегунді

Головний тренер "Ібіци" Пако Хемес відреагував на пенальті у ворота його команди в грі проти "Фуенлабради" (2:1) в 22-му турі Сегунди.

У доданий до першого тайму час арбітр Іван Капаррос Ернандес призначив пенальті у ворота "Ібіци". Педро Леон забив з точки на 51-й (45+6) хвилині.

"Будемо підписувати гравців з ампутованими руками. Так ми врятуємося від того, щоб нам таке свистіли. Таких моментів у грі десять тисяч. Рішення здається мені занадто суворим.

Я не буду оцінювати роботи судді, тому що вона надзвичайно складна. Він побачив пенальті, ну відмінно. Але якщо ви даєте пенальті за такі контакти, то встановлюєте занадто складну планку", – сказав Хемес після матчу.

Це була дебютна гра для Хемеса в новому клубі, раніше він тренував в командах Ла Ліги.