10 листопада 2021 21:56

Збірна України U-17 програла Уельсу у стартовому матчі відбору Євро-2022

У першому поєдинку турніру підопічні Олега Кузнецова поступилися команді Уельсу.

Сьогодні юнацька збірна України (U-17) матчем проти команди Уельсу стартувала у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U-17). Перший тайм матчу з британцями в синьо-жовтих явно не вийшов. Мабуть, далося взнаки хвилювання, оскільки за 45 хвилин підопічні Олега Кузнецова так і не змогли хоч раз пробити у площину воріт суперника. Валлійці виконали два постріли, один із яких, на 44-й хвилині, виявився результативним. 1:0.

Зі стартовим свистком на другий тайм українці великими силами пішли вперед. Досить сказати, що до 55-ї хвилини синьо-жовті завдали п'ять ударів по воротах суперника, але після цього пропустили гол. Утім, навіть після цього збірна України не опустила руки. Небезпечно пробивав Кремчанин, але воротар Уельсу врятував свою команду. І все ж синьо-жовті забили свій м'яч. На 76-й хвилині на передачу Микитюка відгукнувся Балаба. 2:1. Але хоч би зрівняти рахунок збірній України не вдалося. Більше того, британці на 83-й хвилині забили третій м'яч, який і виявився останнім у цій зустрічі.

Тепер підопічним Олега Кузнецова нічого не залишається, окрім як перемагати Казахстан і Португалію, інакше путівка в еліт-раунд може опинитися під великим питанням.