3 листопада 2021 16:06

Нойєр віддав 7-й гольовий пас у кар'єрі і перший у Лізі чемпіонів

Голкіпер "Баварії" Мануель Нойєр віддав результативну передачу в матчі Ліги чемпіонів з "Бенфікою" (5:2).

35-річний німець асистував форварду Роберту Левандовскі на 84-й хвилині. Поляк отримав м'яч на лінії штрафного майданчика після далекого пасу від Мануеля і перекинув снаряд через воротаря португальців.

Це сьомий гольовий пас в кар'єрі воротаря збірної Німеччини і перший за 122 гри в Лізі чемпіонів.

Востаннє до цього Нойєр допомагав забити партнеру у фіналі Кубка Німеччини в 2020 році проти "Байєра" (4:2) – також асистував Левандовскі.

Ще п'ять гольових пасів Мануель віддав у період з 2006 по 2011 рік: чотири у складі "Шальке" в Бундеслізі, один за Німеччину – в 1/8 фіналу ЧС-2010 проти Англії (4:1).