3 жовтня 2021 08:09

Сімеоне: "Барселона" без Мессі володіла м'ячем стільки ж, скільки і завжди. Але справа в тому, що Лео унікальний"

Головний тренер "Атлетико" Дієго Сімеоне прокоментував перемогу над "Барселоною" (2:0) у матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії.

"Ми провели хорошу гру, були організованими, дуже добре переходили з оборони в атаку. Вони багато володіли м'ячем, але ми змогли зіграти так, як хотіли.

Тайми були однаковими - "Барса" багато володіла м'ячем. У першому таймі наші контратаки були дуже хорошими, у другому - не зовсім.

Феліш? Наприкінці першого тайму я підійшов до нього і сказав, що ми хочемо, щоб він робив те, що робив зараз - був рішучим, розгортав гру і негайно створював загрозу воротам суперника.

Що стосується Лемара, то я завжди щасливий, коли гравець працює, працює і працює.

Це перший раз, коли ми грали проти "Барселони" без Мессі. Вони володіли м'ячем стільки ж, скільки і завжди, але справа в тому, що Мессі унікальний", - наводить слова Сімеоне журналіст The Athletic Дермот Корріган в Твіттері.