3 квітня 2021 20:49

ДЮФЛУ U-15. Элит-лига. "Динамо" - "Шахтер" 3:2

У суботу, 3 квітня, відбувся другий тур другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛУ.

На полі навчально-тренувальної бази ДЮФШ «Динамо» на Нивках зустрілися команди вікової категорії U15 (футболісти 2006 року народження) «Динамо» і «Шахтаря». Кияни обіграли гірників із рахунком 3:2. Голи у складі «біло-синіх» записали на свій рахунок Кирило Осипенко, Матвій Пономаренко та Кирило Пашко.

Перший тайм виявився насиченим на події, вболівальники побачили одразу 5 голів на будь-який смак. З перших хвилин команди показали свої наміри боротися за перемогу. Ніхто не хотів віддавати ініціативу в руки суперника. Перший момент кияни створили на 5-й хвилині поєдинку - Пономаренко заробив штрафний і сам же його виконав. Правда, пробив вище воріт.

На 12-й хвилині гірники вибігли в контратаку, Головачов переграв воротаря і переправив м'яч у сітку воріт. Другий гол «Шахтар» забив з пенальті після порушення правил з боку киян.

Пропущені голи змусили активізуватися динамівців, підопічні Олексія Дроценка і Павла Чередниченко не захотіли миритися з результатом і за короткий проміжок часу змогли відігратися.

Вже на 21-й хвилині матчу динамівці заробили штрафний - Осипенко, отримавши передачу низом, розстріляв ворота гірників. Ще не оговтавшись від пропущеного гола, гірники пропустили ще два. Спочатку Калин відібрав м'яч у захисника «Шахтаря» і віддав передачу на Пономаренка, який скористався шансом і зрівняв рахунок. Завершальною точкою став гол з пенальті, який реалізував Пашко.

У другій тайм динамівці увійшли з перевагою. Гірники мали шанси відігратися, але захист і воротар «Динамо» надійно обороняли свої володіння. На табло - 3:2 перемога киян.

ДЮФЛУ. U15. Еліт-ліга. Другий етап. 2 тур

«Динамо» - «Шахтар» - 3:2 (3:2)

03.04.2021. Київ. УТБ ДЮФШ «Динамо»

«Динамо»: 1. Микитенко, 4. Кусий, 14. Іщенко, 18. Захарченко, 23. Бельчиков (3. Кузьменко, 69), 6. Хмеловський, 7. Осипенко (17. Нестеренко, 36), 16. Білий ( 22. Шевченко, 48), 21. Калин (2. Чубов, 71), 19. Пашко (9. Задорожний, 72), 11. Пономаренко (15. Сумка, 60)

«Шахтар»: 1. Кессель, 2. Руденко, 3. Клочко, 4. Бакай, 5. Лебедєв, 6. Сметана, 7. Новокрещенов, 8. Будко, 9. Головачов, 10. Бундаш (17. Цуканов, 46) , 11. Видиш (16. Корх, 63)

Голи: Осипенко (21), Пономаренко (26), Пашко (28, з пен.) - Головачов (12), Новокрещенов (16, з пен.)

Попередження: Білий (39) - Клочко (4)